Join or renew now to save money !

Save$onYummymath

 

The price for a year of YummyMath membership will increase in a few weeks.  The new pricing will begin on Saturday, August 15, 2015.

A one-year individual membership will become $19.95 for the year of YummyMath solutions, supplemental Excel sheets, teacher tips, and support materials.  The lesson pdf files will remain free for everyone.

School, district, and department rates for groups of teachers will have new pricing as well.

  • Your group of 3 to 5 teachers will now pay $17 for each teacher in the group.
  • A group of 6 to 10 teachers will pay $16 per teacher in the group.
  • A group of 11 to 20 teachers will pay only $15 for each teacher in the group.

from Yummy Math http://www.yummymath.com/2015/join-or-renew-now-to-save-money/

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s